wtorek, 29 październik 2019 11:59

Jesień pełna nagród dla ZUOK Spytkowo

Napisała

Ekostrateg 2019 dla Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo

ZUOK Spytkowo otrzymało kolejną nagrodę w tym roku. EkoStrateg to wyróżnienie przyznawane w ramach ogólnopolskiego programu gospodarczego skierowanego do firm z sektora energetycznego oraz instytucji publicznych zajmujących się ochroną środowiska.

Program ma na celu promowanie tych firm oraz instytucji, które cechuje dbanie o środowisko naturalne oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Jego pomysłodawcą jest Polska Agencja Przedsiębiorczości. Program współprowadzony jest przez redakcje niezależnego dodatku „Forum Przedsiębiorczości” ukazującego się cyklicznie wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną oraz „Biznes Plus” Gazety Wyborczej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 października 2019 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i była częścią VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. Nagrodę odebrał prezes ZUOK Spytkowo, Paweł Lachowicz. – Cieszy nas przede wszystkim to, że w branży zajmującej się ochroną środowiska, stajemy się zakładem, który nie tylko jest doceniany za podejmowanie kolejnych wyzwań, ale za konkretne efekty i wprowadzanie rozwiązań nowatorskich – podkreślał podczas uroczystej gali prezes ZUOK Spytkowo.
Kolejny sukces przedsiębiorstwa wpisuje się w jego dobrą jesienną passę. W tym roku firma otrzymała również nagrody Lidera Recyklingu i Złotą Baterię za działania zmierzające do ograniczenia ilości baterii w naszym otoczeniu.